SM NAKLİYAT HAKKINDA

2003 yılında geçmişe dayanan 15 yıllık iş tecrübesi ve bilgi birikimi sonucu kurulan S.M Nakliyat müşterilerine güvenilir ve ekonomik hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

S.M Nakliyat, genel olarak uluslararası/ulusal  proje taşımacılığı, ağır ve gabari ürünlerin taşımaları, liman ve gemi organizasyonları, rota planlaması ve yol keşifleri, karayolu eskortluk hizmetleri ve vinç hizmetleri gibi operasyonları başarıyla sürdürmektedir. Bunların yanı sıra yat taşımacılığı, enerji santralleri, rüzgar türbinleri, buhar kazanları, tank taşımacılığı, araç taşımacılığı, kargo ve konteyner taşımacılığı gibi geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

R1, C2 ve Tehlikeli Madde Faaliyet belgelerine ek olarak ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Kaliye Yönetim belgelerini almıştır.

S.M Nakliyat teknik altyapı ve yenilikçi fikirleriyle projenin maliyetini azaltarak müşterilerine katma değer katacak şekilde çözümler üretiyor.

‘’Müşterilerimizin değerleri, bizim değerlerimizdir’’ misyonuyla hareket ederek tüm taşımalarını

FFL Taşıyıcı sorumluluk kapsamında (EURO 2.000.000) yapmaktadır. Ayrıca gümrüklü ürün sevkiyatlarında NCTS sistemi ile taşımaları teminat altındadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Nasıl yardımcı olabiliriz?